Idź i głoś. Idź i kochaj. - Festyn Anielski 2017

17 września 2017r. w Parku Zdrojowym w Konstancinie odbył się kolejny już festyn anielski. W tym roku ze względu na przeżywany w Kościele rok duszpasterski „Idźcie i głoście” festyn miał charakter szczególnie ewangelizacyjny. Mimo deszczu (pierwszego w historii anielskich festynów) było z nami bardzo wiele osób. Radości nie pozbawił nas nawet ulewny deszcz.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą św., której przewodniczył ks. Kamil Dąbrowski – dyrektor Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz ks. Prałat Tadeusz Kowalik.

Następnie młodzież z grupy „Na chwałę” istniejącą przy naszym Zgromadzeniu zatańczyła taniec do lednickiej piosenki tego roku: „Idź i kochaj”

Na scenie gościliśmy ukraiński zespół Classic Angelicus, przedszkolaków z Ochronki bł. Edmunda Bojanowskiego w Konstancinie, młodzież i siostry św. Wincentego a Paulo.

Najważniejszymi gośćmi festynu byli członkowie Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, którzy dali świadectwo działania Bożej miłości w ich życiu. Po ewangelizacji rozpoczął się koncert uwielbienia, prowadzony przez zespół „Powołani by wielbić”.

Uwielbienie popłynęło… Dosłownie i w przenośni, cały czas towarzyszył nam deszcz łaski, który jak widać nie złamał najwytrwalszych.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to nasze dzieło: wszystkim sponsorom, współorganizatorom, wolontariuszom. Dobre dzieła zarażają dobrem i dlatego cieszymy się, że w nasz festyn angażują się za każdym razem nowe osoby i dzięki temu jest nas coraz więcej. Można powiedzieć, że w ten sposób tworzymy  naszą anielsko – festynową rodzinę.

Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal