Rodzinami z Aniołami - anielski festyn rodzinny

22-09-2019

Serdecznie zapraszamy na kolejny festyn anielski, który tradycyjnie odbędzie się w Parku Zdrojowym w Konstancinie Jeziornie. Każdy z nas znajdzie tam coś dla siebie - dla ducha idla ciała. 

Cieszymy się, że festyn rodzinny organizują z nami zaprzyjaźnione rodziny, przyjaciele oraz wielu mieszkańców Konstancina i Piaseczna. W tym roku obok konstancińskich artystów wystąpią również goście z Jeżowego na Podkarpaciu.

Anielski Festyn  organizowany jest już od wielu lat i cieszy się dużym udziałem mieszkańców Konstancina. Chcemy kłaść akcent na rozwój rodziny, dlatego program jest dostosowywany tak, by całe rodziny mogły z niego skorzystać. A razem jako społeczność Konstancina wesprzeć funkcjonowanie Centrum Pomocy Rodzinie w Nowej Wilejce na Litwie, które prowadzi Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.

Festyn jest imprezą jednoczącą mieszkańców powiatu piaseczyńskiego oraz pobliskich dzielnic Warszawy. Dzięki jego istnieniu w przestrzeni publicznej możemy promować wartości chrześcijańskie, uwrażliwiać na potrzeby innych oraz wspólnie przeżyć niezapomniane chwile.

Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal