Anielski festyn 2012 r. „Zadomowiony Anioł” przeszedł do historii

Niech będzie Bóg uwielbiony w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata!

Anielski festyn 2012 r. przeżywany w tym roku pod hasłem: "Zadomowiony Anioł" przeszedł już do historii, w kategorii szczęśliwych wydarzeń roku.

Pan Bóg jak zawsze lubił sprawdzić naszą wiarę, bo jak kropidłem pokropił nas z Nieba. „Jezu ufam Tobie” wyznaczało więc rytm naszych działań.

Intencją Mszy Św. było uczczenie Ducha Świętego przez wszystkich ludzi i ich Aniołów Stróżów, którą odprawił ks. H. Błaszczyk, rektor krajowego kapelanatu związku polskich kawalerów maltańskich.Podczas nabożeństwa czuło się powiew Ducha, który nas jednoczył z Bogiem, ze sobą nawzajem, z pięknem otaczającej nas przyrody, zanurzał serca w Boskim Pokoju. Ksiądz mówił, że służba świadczona na wszelki sposób, oddaje nasze podobieństwo do aniołów. Doświadczenie działania sieci, która zagęszcza się ludźmi dobrej woli i ich aniołami, solidaryzującymi się z potrzebującymi dziećmi, jest doświadczeniem szczęścia. Kto był sam się o tym przekonał, a kto nie był miejmy nadzieję, że będzie miał ku temu okazję w następnym roku.

Zgromadzenie Sióstr od Aniołów wyraża serdeczne podziękowanie za wsparcie w organizacji festynu: dla p. Starosty powiatu piaseczyńskiego – p. Jana Dąbka, który tradycyjnie już sprawuje honorowy patronat nad imprezą, dla p. Burmistrza Konstancina p. Kazimierza Jańczuka, Konstancińskiego Domu Kultury. Siostry od Aniołów dziękują dla zespołów „Sonata”, Etiuda” i „Przepióreczka” prowadzonym przez p. L. Leszczyńską z siedzibą w Gminnym Ośrodku Rekreacji i Sportu, fundacji „Droga Życia”, stowarzyszeniu „Podwórkowe Anioły” z Radomia, p. Sylwii Reda, p. Marcie Kłosińskiej, p. Annie Mazur, właścicielce salonu odnowy „Fenix”, labolatorium kosmetycznego Dr Ireny Eris, straży pożarnej z Piaseczna, Banku Spółdzielczego z Piaseczna, hurtowni „Stefpol”, dla właścicieli cukierni - Państwa Buchman, piekarzom: p. Radosława i Leszka Jaskulskich, dla kwiaciarni „Oxalis”, dla centrum rowerowego „Amblike.pl” i wielu, wielu ludziom dobrej woli z Konstancina, Tłuszcza i zaprzyjaźnionej Nowej Wilejki – naszym zelatorom - jak bezimiennym Aniołom, bez których anielski festyn na rzecz potrzebujących dzieci z pewnością nie mógłby się odbyć.

Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal