Wakacyjne rekolekcje z dziećmi

W dniach od 09 do 14 lipca 2017 r. w naszym domu w Konstancinie Jeziornie odbyły się wakacyjne rekolekcje dla dzieci. Uczestniczyło w nich 36 uczniów szkół podstawowych z różnych część Polski. Tematyką spotkań były objawienia Matki Bożej Fatimskiej. Dzieci mogły poznać historię objawień, życie małych błogosławionych z Fatimy i zaangażować się w realizację fatimskiego objawienia: pokutujcie i odmawiajcie codziennie różaniec!
13 lipca w setną rocznicę objawień, dzieci posłuszne Matce Bożej wyruszyły w procesji fatimskiej by realizować prośbę tamtego dnia: Módlcie się o pokój i o zaprzestanie wojen.

W czasie rekolekcji dzieci miały okazję zwiedzić Warszawę ze szczególnym uwzględnieniem Zamku Królewskiego oraz odbyć pielgrzymkę do Niepokalanowa by zapoznać się z wielkim czcicielem Matki Bożej -  św. Maksymilianem Kolbe.

Podczas pobytu nie zabrakło oczywiście wspólnych spacerów, gier, zabaw i dziecięcej radości.

W imieniu dzieci i Sióstr od Aniołów dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tych rekolekcji, szczególnie paniom Agnieszkom, pani Adzie i pani Kasi za czynny udział w rekolekcjach, opiekę nad dziećmi i świadectwo radośnie przeżywanej wiary. Dziękuję również tym, którzy wsparli to dzieło modlitwą i ofiarą materialną.

Z wdzięcznością i modlitwą s. Agnieszka

Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal