Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Proszę o modlitwę o uwolnienie córki z toksycznego związku. Daj Panie Boże Najukochańszy L

 

Proszę najgoręcej o modlitwę Ukochane Siostry o wyzwolenie córki z toksycznego związku o przywrócenie relacji z synem. Bóg zapłać. m

Bardzo proszę o modlitwę w sprawie znalezienia pracy i dobrego męża dla mojej córki. Błagam Miłosiernego Pana. Jezu ufam Tobie z całego serca. Bóg zapłać Drogie Siostry. 

Módlcie się o trwającą obecnie próbę leku SPI-1005 na chorobę Meniere'a, aby wkrótce wyleczyć. Ten lek jest również testowany na obecność COVID.

Proszę o modlitwę za moją mamę Teresę która jest w szpitalu ma sepsę przy niewydolności nerek aby wyzdrowiała

Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej cioci Lucyny o uzdrowienie z choroby nowotworowej i w intencji Marii o uzdrowienie z covid.
Bóg zapłać

Proszę o modlitwę w intencji Pauliny i jej syna o łaski uzdrowienia ich życia. 

Proszę o siłę i zdrowie dla Dagmar i Heinza 

Proszę o światło  Ducha Świętego , by  przychodził do mojego serca i życia .

Proszę dobrego Boga przez ręce Maryi o pomyślność ewangeliczną , zwłaszcza błogosławieństwo finansowe , abym mogła godnie żyć bo straciłam pracę.

Modlę się o powołanie do małżeństwa i wspaniałego męża .

O opiekę Matki Bożej i Ducha Świętego , żeby osłaniali mnie przed złymi duchami ,szczególnie przed duchami przekleństw i złorzeczeń .

Bóg zapłać za wsparcie modlitewne.

Panie Jezu proszę Cię o siły w pokonywaniu choroby covid. Błagam Cię chroń moich najbliższych przed zakażeniem. Dziękuję Ci Panie, że wysłuchałaś moją modlitwę. Niech się stanie Twoja wola.

Proszę o modlitwę w intencji przyjaciela chorego na epilepsję, o uzdrowienie. Choroba nie reaguje na leczenie. Jest wycieńczony

Z całego serca proszę o modlitwę w intencji kupna wymarzonego domu, żeby wszystkie sprawy kredytowe i związane z załatwianiem formalności przebiegły sprawnie i bez problemów.

Proszę Cię Wielki Boże o uratowanie życia i zdrowia Piotrowi. Daj mu siły, żeby wytrwać. Otocz go opieką. Ześlij mu Anioła Stróża. Błagam Cię o to całym swoim sercem. Proszę Cię o Cud. Panie, wysłuchaj mojej prośby, uratuj go. 

Proszę o bezbolesne uwolnienie z tej okropnej pracy, która zniszczyła całe moje życie psychiczne. Proszę o to bym naprawiła ewentualne błędy (żeby było go możliwe) i mogła odmienić swoje życie. Bym znalazła jakąś  fajną spokojną pracę bym mogła dopracować te 2 lata do emerytury. Tu nie wytrzymam 2 lata. Jestem psychicznym wrakiem. Dziękuję. 

Błagam o modlitwę w intencji syna znalazłam u niego narkotyki ciagle mam z nim problemy błagam o modlitwę bo juz nie daję rady zaczynam tracic wiarę i oskarzac Boga .

Proszę o zdrowie i siłę dla Dagmar i Heinza 

O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem. O wyswobodzenie Mikołaja spod wpływu innych kobiet. Bóg zapłać.

Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami i o długie i szczęśliwe życie dla nas razem. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)

 

Bardzo proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla 6-letniej Natalki.

Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę za wnuczkę Rozie o zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe.Uwolnienie z nocnych koszmarów. 

Prosze o modlitwe w intencji mojego 2 miesięcznego synka, aby byl zdrowy i diagnoza choroby genetycznej sie nie potwierdziła. Spraw Panie Boze aby Staś mial prawidłowy sluch i nerki. Pozwol mu sie prawidłowo rozwijac oraz kroczyć bezpiecznie przez zycie. Bog zapłac za modlitwe. 

Duchu św , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie i mądrość dla mnie. Dopomuż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować sluszne decyzje. Również proszę cię o pokorę, zdrowie oraz o twoją opiekę - a także o opiekę nad całą moją rodziną. Amen

Proszę o modlitwę o opiekę Matki Najświętszej i Świętego Józefa nade mną.

Prośba o modlitwę w intencji dobrego rozwiązania bardzo trudnej sytuacji rodzinnej mojej siostry Mileny i jej 4-letniej córeczki Marysi. Prosi matka chrzestna Bogumiła

Bardzo proszę o modlitwę za Piotra o łaski trzeźwości i nawrócenia. Bóg zapłać. 

O łaskę nawrócenia dla Hazal i światło Ducha Świętego.

Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy, aby jej choroba nie postępowała. Oraz aby mama miała dużo sił i zdrowia, aby w jej życiu parkowało szczęście i spokój 

Bardzo proszę o modlitwę w intencji pomyślnego wyniku rekrutacji o pracę. Bóg zapłać! 

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego problemu  z   guzem   w  odbytnicy 

Prosze o modlitwę za chorego członka rodziny aby wrócil do zdrowia.

Jezu Ty się tym zajmij. Nie pozwól Boże aby mój syn odpowiadał za czyny, których nie popełnił. Wplątał się w sytuację której finał ma mieć miejsce w sądzie 4 marca. Panie pomóż aby wszyscy prowadzący sprawę szukali prawdy.

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal