Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Szczęść Boże, 

 

Dziękuję za modlitwę i Waszą obecność i proszę o modlitwę w intencji znalezienia najlepiej do końca marca bardzo dobrej dla mnie pracy i dobrego pożegnania się z aktualnym pracodawcą (dokończenie tych tematów, które muszę) - aktualnie jestem na okresie wypowiedzenia. Pracowałam w tej pracy 14 lat i jest to dla mnie nowa i trudna sytuacja, ale wierzę, że Bóg ze mną w tym jest. Potrzebuję wsparcia modlitewnego by podjąć dobre decyzje i podjąć dobrą pracę, aby nie załamywać się tą sytuacją. 

 

Pozdrawiam,

Agnieszka

Szczególnie bardzo proszę o modlitwę o zdrowie i prawidłowy rozwój dla mojego nienarodzonego synka oraz szczęśliwe rozwiązanie w marcu, ponieważ trafiłam do szpitala.

Z calego serca prosze o modlitwe w intencji powrotu do zdrowia, do dzieci oraz meza, Justyny Natalii Szostek, ktora obecnie przebywa w szpitalu w bardzo powaznym stanie za sprawa raka przewodu zolciowego. Jej stan jest bardzo ciezki, lekarze mowia,ze to ostatnie dni jej zycia. Bog zaplac za kazda modlitwe w jej intencji!Z

Szczęść Boże! zwracam się z rozpaczliwą i gorącą prośbą o wsparcie modlitewne w intencji mojego nastoletniego syna Macieja, który bardzo się pogubił. Proszę o modlitwę za jego nawrócenie i opamiętanie, o przemianę serca i dróg, wyborów życiowych. Niech dobry Bóg chroni go przed wszelkim złem, złym towarzystwem i prowadzi swoimi ścieżkami. Bóg zapłać!

Proszę Drogie Siostry o modlitwę o pokój serca i ufność Bogu, o pozbycie się tego co mnie zniewala i ogranicza, o umiejętność kochania miłością czystą i miłosierną.

Proszę o modlitwę za Mateusza  by odzyskał spokój psychiczny i radość z życia  Boze uzdrow go z depresji

 

 

 

Proszę serdecznie drogie Siostry o modlitwę, proszę też Aniołów o pomoc w intencji pomyślnej transakcji którą planujemy, proszę aby to zakupili z Firmy D., aby to była transakcja dla wszystkich bardzo korzystna.

Proszę o rozwiązanie trudnych spraw

Proszę o zdrowie dla mnie, o pełną sprawność, proszę o szczęśliwy mój pobyt na rehabilitacji.

Bardzo serdecznie proszę ANIOŁÓW o pomoc dla mnie, bądźcie ze mną w każdej chwili  czuwajcie nade mną, proszę opiekujcie się moim wyjazdem w sobotę, o bezpieczną i spokojną podróż proszę. Módlcie się drogie Siostry za mną. 

Dziękuję serdecznie Siostrom za modlitwy. Dziękuję Aniołom za opiekę. Proszę o modlitwę w intencji mojej córki, o zdrowie, opiekę Mateczki naszej, o szczęśliwy jutrzejszy wyjazd weekendowy, pobyt i powrót do domu. Proszę Aniołowie kochani  prowadzcie moją córkę bezpiecznie i wszystkich współpodróżujących.

Proszę o modlitwę w sprawie Bogu wiadomej

 

 

Proszę o modlitwę w intencji Mileny: o pomoc Bożą w ułożeniu życia, znalezienie pracy, spokój serca, potrzebne łaski.

Kochane Siostry proszę Was o modlitwę a Aniołów  o pomoc w szczęśliwej niedrogiej naprawie mojego auta.

Proszę o modlitwę zawierzajaca moja wnuczkę Rozie  i córkę Sylwie

opiece Najświętszej Maryji Nieustającej Pomocy

Proszę o modlitwę za Sylwię o odzyskanie spokoju ,uzdrowienie relacji i więzi emocjonalnej z córka 

o łaskę  i pomoc w ich życiowych sprawach poludzku beznadziejnych 

 

Proszę o modlitwę o zdrowie dla Mateusza 

by pokonał nerwice natręctw i depresje 

o jego zdrowie psychiczne fizyczne i duchowe

Bog zapłać 

Dziękuję za modlitwy i opiekę Aniołów Kochanych. Proszę Siostry o modlitwę i Aniołów o nieustanną opiekę nad moją córką i nade mną. Proszę o zdrowie dla nas, o sprawność, proszę o spokojne serca i radość życia dla nas. Proszę o bezpieczne drogi dla nas. O rozwiązanie szczęśliwe naszych spraw w intencji których się modlę.

Proszę o modlitwę za Rozie o uzdrowienie więzi i relacji z mama

zdrowie psychiczne fizyczne i duchowe ,uwolnienie od wszelkiego zła 

i wszelkich manipulacji ojca przeciwko mamie 

 

Szczęść Boże. Pokornie i z ufnością proszę o modlitwę o powrót utraconej miłości pomiędzy mną a M. i szanę na odbudowanie dobrego życia na Chwałę Bożą i w imię przykazań miłości. Miłościwy i Dobry Boże - Ojcze i Jezu wraz z Duchem Świętym - ufam Tobie!

Duchu Święty, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie i mądrość dla mnie. Dopomóż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować słuszne decyzje. Również proszę cię o pokorę, zdrowie oraz o twoją opiekę. A także o spokój duszy dla mojego braciszka Mariana. Amen

Proszę o modlitwę w intencji Tatiany, która przebywa w szpitalu

Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa by zagościła ponownie miłość, zrozumienie i dialog, a przede wszystkim Pan Bóg. 

Prośba o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, aby wróciły do niego wzajmna miłość zrozumienie i zaufanie. Aby ostatnie lata życia upłynęły w naszym małżeństwie we wzajemnej miłości.

Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę za mojego Tatę Jerzego,który jest chory onkologicznie. Jutro ma mieć kolejne badania, któe mają dać odpowiedź, czy nie ma przerzutów. Bóg zapłać!

Proszę o modlitwę za mojego męża Tomka by Bóg uleczył go z depresji. Niech mąż zazna radości i szczęścia. 

Błagam o założenie rodziny 

Proszę o modlitwę, w intencji cudu powrotu do rodziny, naszej najukochańszej córeczki Laury. Ona jest naszą miłością. Dziękujemy 

Proszę o modlitwę w intencji bogu wiadomej. O potrzebne łaski i mądrość życiową. 

Proszę o modlitwę w intencji Śp. Andrzeja o łaskę przebaczenia mu grzechów i zbawienia.

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal