Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

za Beate by pogodzila sie ze mna

Popadłam w kłopoty w Urzędzie Skarbowym, bo komuś pomogłam, bo byłam naiwna, łatwowierna, a przede wszystkim nieostrożna. Teraz wyszło na to, że muszę spłacić czyjeś długi, a kwota jest niebagatelna, której zresztą nie mam, bo około 60 tys. zł. Modlę się do Pana Jezusa o pomoc, a wręcz o cud, bo urzędnicy w skarbówce powiedzieli mi, że sprawa jest dla mnie beznadziejna. Ale przecież nie dla Pana Jezusa - prawda...?
Proszę o modlitwę w mojej intencji. Ludzie już raczej nie są w stanie mi pomóc lub nie chcą - pozostaje mi tylko Jezus.

Bardzo proszę o modlitwę wypraszającą u Jezusa Miłosiernego łaskę uzdrowienia dla Marcina. Błagam Cię Juzu zlituj się i uzdrów go. Maryjo bądź mu ratunkiem. Błagam o pomoc.

Proszę o łaskę spowiedzi sw dla mnie 

Panie Jezu, jesli to możliwe, prosze uzdrów mnie z tego czegos co pojawiło się w podbrzuszu i na śledzionie.

Proszę o modlitwę o znalezienie dobrego męża

Proszę aby Monika i Ola zaprzestały zlorzeczenia mi

Proszę o opamiętanie dla moich rodziców RY6

Proszę o modlitwę w intencji o pojednanie miedzy Ewą a mną.  O przemianę naszych wzajemnych relacji.  O  zdrowie dla niej. Bóg zapłać 

Proszę o modlitwę w intencji córki o uwolnienie ze złych energii .  Dziękuję 

Szczęść Boże

Bardzo proszę o modlitwę za mnie o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej, o siłę walki z chorobą nowotworową, aby leczenie i modlitwy przyniosły oczekiwany skutek.

Szczęść Boże. 

Bardzo proszę o modlitwę za mnie, by ustały bóle, by leczenie przyniosło dobry skutek. Dziękuję za każdą modlitwę. Bóg zapłać. 

O namaszczenie Duchem Świętym i lepsze służenie Bogu w każdej chwili życia przez wstawiennictwo Maryi.

Duchu Święty, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie i mądrość dla mnie. Dopomóż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować słuszne decyzje. Również proszę cię o pokorę, zdrowie oraz o twoją opiekę. A także o spokój duszy dla mojego braciszka Mariana. Amen

Bardzo proszę aby Monika i Ola zaprzestały zlorzeczenia mi

PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI UZDROWIENIA Z MYŚLI BLUŹNIERCZYCH.

Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Alicji, o łaskę cudu uzdrowienia z choroby nowotworowej.

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i krosty na brzuchu i plecach i zaczerwienienie na lewym pośladku i zdrowie psychicznych oraz radość i sens życia i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz łaski uzdrowienia z depresji oraz uzdrowienia mojego palca na lewej i prawej stopie

Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zakończenia trudnej sprawy w sądzie 

Mateczko nasza Jezu Miłosierny miej w opiece moją kochaną corkę, prosze o modlitwę w intencji jej zdrowia, spokojnego serca i radosci zycia, Aniołowie kochani prosze Was o nieustanną opieke nad moją corką, prowadzcie ją zawsze bezpecznie i szczęsliwie. Dziekuję, szczęść Boże.

Kochani bardzo Was proszę o modlitwę za moją  przyjaciółkę Natalię. Ma 25 lat, jest w pierwszej ciąży, w 21 tyg. W dwa tygodnie temu okazało się że jest podejrzenie wady u dziecka, w ubiegłym tygodniu okazalo się że tych wad jest więcej. Lekarze ciężko to widzą i teraz została nam obserwacja i monitorowanie czy bije serduszko. Nie wiadomo co jest przyczyną, wynik badania genetycznego bedzie za ok 2 tyg. Dziś dostałam wiadomość, że znów się pogorszyło i dla tego dziecka nie ma szans. Została tylko modlitwa.

Proszę o Boże miłosierdzie dla mnie, o łaskę nawrócenia, uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne. 

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej Mamy Marii oraz o siłę do walki z chorobą

Proszę Siostry o modlitwę w mojej intencji a Aniołow o opiekę o szczęsliwą operację, o Światło Ducha Świętego dla lekarzy i pielegniarek, o szybki powrót do zdrowia, do sił i pełnej sprawności fizycznej.

prosze o modlitwe za uratowanie malzenstwa i nawrocenie meza

proszę o modlitwę w intencji wyjścia z nałogów dla Adriana raka i sebastiana kostuchy

proszę o modlitwę za zbawienie wieczne szczęście i miłość dla moich bliskich zmarłych Bogdana domańskiego z rodziną, sołtysik reginę Wilk Natalię i Edwarda z rodziną, skibę józefa z rodzina, pyrzyk stanisławę i józefa, piskorczyk alicję i stanisława, artura sołtysika, rak władysława, rodzinę warownych i pokropek w tym zofię warowną stanisławę i mariana pokropek, babcię sebastiana kostuchy

Proszę o modlitwę za moich wrogów i tych co mnie krzywdza i krzywdzili....

Proszę o modlitwę w intencji. Proszę o dobro zdrowie szczęśćie, miłość i wybaczenie dla mnie agaty Rak i moich bliskich Joanny skiby, adriana raka, sebastiana kostuchy, krzysztofa pokropka

Proszę o dary Ducha Świętego oraz wewnętrzną radość i satysfakcję z nauki dla syna Mikołaja. Matko Boża dopomóż proszę w szczególności w matematyce i językach obcych.

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal