Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

serdeczne proszę o modlitwę a Aniołów Świetych o opiekę o moje zdrowie, o uzdrowienie dziąsła, i poprawę wzroku. 

Bardzo proszę Czcigodne Siostry o modlitwę w bardzo pilnej potzrebie - o pomyślne rozwiązanie sprawy, jeżeli taka jest Boża wola

Proszę o przyznanie mieszkania, abym wraz z dziećmi nie stała się bezdomną

Proszę o uwolnienie od bardzo brutalnej osoby  z pracy, która niestety jest moją przełożoną. Niestety metody przez nią stosowane mogą doprowadzić do mojej śmierci. 

Szczęść Boże!

Z całego serca proszę, błagam o modlitwę w intencji mojego kuzyna. Prosząc o łaskę zdrowia (jest w krytycznym stanie po wypadku samochodowym)

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.

Siostro Wando

W IMIĘ JEZUSA PRZEZ NIEPOKALANE SERCE MARYI PROSZĘ O MODLITWY DO BOGA OJCA BY SIĘ ZLITOWAŁ NADE MNĄ I UDZIELIŁ MI ŁASKI

 NADZIEI, ODWAGI, MĘSTWA  MIŁOŚCI,MIŁOSIERDZIA,WIARY POTRZEBNE DO UZDROWIENIA DUCHOWEGO,PSYCHICZNEGO,FIZYCZNEGO,O WEWNĄTRZNĄ RELECJĘ Z BOGIEM,UFNOŚĆ,KONSEKWENCJĘ, CICHOŚĆ,PILNOWANIE SERCA,NIENAKRĘCANIA SIĘ BÓLEM,KRZYWDĄ,EMOCJAMI,DZIĘKCZYNIENIE I UWIELBIENIE,UNIŻANIE SIĘ PRZED BOGIEM,NIEOBGADYWANIE,O MIŁOŚĆ W SERCU,SILNĄ WOLĘ,DAR ROZEZNAWANIA,BYCIA DOBRYM,DOBRĄ SPOWIEDŹ,WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO,JEGO DARÓW I BYM TEGO NIE ZMARNOWAŁ,NIEUSTANNĄ POMOC I OPIEKĘ KRÓLOWEJ POLSKI,ŚW.JÓZEFA,ŚWIETYCH MĘCZENNIKÓW I BŁOGOSŁAWIONYCH,ŚWIETYCH ANILOŁÓW,CHŁONIENIE WIEDZY,CIERPLIWOŚĆ,WYTRWAŁOŚĆ,MĄDRE ODŻYWIANIE,ROZTROPNOŚĆ,WALKĘ Z GRZECHEM,POKUSAMI,WADAMI,TEMPERAMENTEN,SWOJĄ WOLĄ.

 

BARDZO PROSZĘ O POMOC.Z WYRAZAMI SZACUNKU AREK.

BÓG ZAPŁAĆ.DZIĘKUJĘ.

Szczęść Boże.

Proszę o modlitwę oz zdrowie dla 9 letniej Weroniki. Ma porażenie mięśni.

Proszę o modlitwęo szczęśliwą operację dla Eweliny lat 38. Operacja będzie jutro, w poniedziałek rano.

 

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o zdrowie, dary Ducha Świetego, uzdrowienie z nałogów, łaskę wybaczenia, o pojednanie z Jezusem Miłosiernym. Prowadż go Jezu Miłosierny.

Proszę o modlitwę w intencji błogosławieństwa Bożego dla mojej relacji z Dawidem o przemianę serca Dawida oraz o odnowienie miłości Dawida do mnie.Proszę również o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z boreliozy i koinfekcji.Bóg zapłać

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia  problemu z rozwolnieniem  żołądkowym     sraczkę i  biegunkę o  uzdrowienie    myśli samobójcze odzyskania     radość życia  i  sensu  życia   i   pozbycia   się przeziębienia  kaszlu  kataru 

Proszę o modlitwę za moją żonę Kasie by dobry bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych i żywych za których się modle.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola sie stanie!

Bardzo prosze o modlitwe o szczesliwa dzisiejsa podroz dla mnie. Bog zaplac

 

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i łaskę zdrowia psychicznego i fizycznego oraz pozbycie się złych myśli  samobójczych dzyskanie ochoty i radośći i sensu życia ,i pogody ducha oraz łaskę uzdrowienia problemu zoladkowego rozwolnienia sraczki luznego stolec pozbycie sie problemow z wypróżnianiem się i uzdrowienie mojego spuchniętego lewego kolana i uleczenie mocnego kaszlu i kataru oraz uzdrowienie zaczerwienienia na moim penisie i tez zeby nie spadal mi cewnik zewnetrzny

O jak najszybsze nawrócenie  dla Pauliny- uwolnienie od wszelkiego zła które ją atakuje oraz o

łaskę pojednania z mężem Damianem, a także łaskę pojednania Damiana z teściami Genowefą i Zdzisławem

Szczęść Boże proszę o modlitwę w intencji uzdrowienie nia Ani !! Magdy g ,Magdę R,

Proszę Boga że mi odpuścił, kocham M alw ona mnie nie chce ja to rozumiem ale wewnętrznie nie mogę przestać o niej myslec ,dosłownie marze o amnezji ,wiem że to niemożliwe wiem że wszystko jest po coś alw jest mi megaa ciężko, Boże ratuj mnie panie blagam 

Proszę o modlitwę w mojej intencji - o pomyślne załatwienie ważnej sprawy urzędowej i o spokój wewnętrzny dla mnie. Panie Boże zapłać!

Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej Mamy Irenki, o łaskę miłosierdzia bożego, o pokój w sercu.  Bóg zapłać. 

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia, uratowania sakramentalnego małżeństwa Karoliny i Michała, o zdrowie, o Boże błogosławieństwo dla nich, o wzajemną miłość, zaufanie i szczerość.

Proszę o modlitwę za naszego szczeniaczka Lube. Aby zawsze była zdrowa i rosła zdrowo. 

 

Bóg zapłać 

 

 
 

Intencja błagalna o cud uzdrowienia Romana Wituckiego, który jest w ciężkim stanie po  wypadku, o dobrych lekarzy i ich dobre decyzje oraz o łaskę pokoju dla żony Romana Marioli.

Proszę o modlitwę, a Aniołów Świętych o pomoc, o zdrowie dla mojej córki, o Dary Ducha Świętego dla niej, o łaskę aby zachowała pracę w obecnym miejscu, o spokojne radosne serce.

Proszę w swojej intencji o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych, umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz o pozytywny wynik rekrutacji na wymarzone studia.

Proszę o modlitwę w intencji kursu Jan który odbędzie się w Danii 1- 6 maj 2024, o Boże prowadzenie dla ekipy i uczestników tego wydarzenia,o jedność w ekipie, zabezpieczenie wszystkich potrzeb na kursie związanych z funkcjonowaniem kursu a także otwarte na Boże działanie serca uczestników. Niech Bóg będzie uwielbiony! Amen.

Proszę o modlitwę za Jadwigę dostała wczoraj udaru, proszę o zdrowie i siły dla niej

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej relacji z córkami, o dar bycia dobrą mamą, Bóg wie.

Bóg zapłać

Proszę o łaskę znalezienia jak najszybciej dobrej pracy, gdzie nie będę musiał iść na etyczne kompromisy, podołam zadaniom, może nawet się jeszcze czegoś nauczę i rozwinę, a jednocześnie choć częściowo pozwoli spełnić moje aspiracje. Mam już 56 lat i zero odzewu na aplikacje (już obniżyłem oczekiwania, wiem że tak trzeba).

W intencji uzdrowienia ks. Adama (jeśli jest zgodne z wolą Bożą), umocnienie Jego wiary i powrót do Tradycji Katolickiej oraz Dary Ducha Świętego.

O łaskę czystości i uzdrowienie ze schizofrenii dla B. oraz o przebaczenie grzechów i łaskę zdrowia dla B. i D.

Prosimy o modlitwę za rozpoczynający się 18.04 Kurs Alpha, za przybywających uczestników i osoby, które będą posługiwać, o wszelkie łaski potrzebne na ten czas. 

Prosi Wspólnota Woda Życia z Warszawy

O Dary Ducha Świętego dla Anny i Mieczysława, oby Bog rozświetlił ich zatwardziałe serca i wniósł spokój i pokój w ich życie. A łaska opamiętania doprowadziła do zgody w rodzinie i zaprzestania siania fermentu i szczucia jednych na drugich a pieniądze służyły do zgody

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
9 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal