Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Aniołowie Święci prosze o pomoc o opiekę, proszę aby wszystko dobrze sie ułozyło. 

Aniołowie Święci proszę o opieke nad naszym domem, proszę aby w nowym mieszkaniu wszystko sie pomyslnie układało.  Proszę o dobra pogodę, od dobre bezpieczne drogi, proszę, aby nie było mrozów, śnieżyc, aby nie było silnych wiatrów. Prosze o opiekę Aniołów Strożów wszystkich ludzi świata.

Serdecznie proszę Siostry o modlitwę a Aniołów Świętych o nieustanną opiekę nad moją córką, proszę o zdrowie dla niej, o opiekę, o bezpieczną jazdę, Proszę aby Aniołowie Święci prowadzili moją córkę każdej sekundy,  wspierali i pomagali,  ochraniali od zmartwień i kłopotow. Proszę,  aby corka na swej drodze spotykała dobrych, życzliwych Bożych ludzi,  zawsze była z daleka od ludzi zlych. Proszę o ochronę córki przed koronawirusem. 

O zdrowie, siły, aby zaczął chodzić, nie miał bólu , gorączki, bakterii dla męża Bogusława który jest w szpitalu i bardzo cierpi, o mądrość i litość dla lekarzy aby prawidłowo leczyli i odzyskał siły o zdrowie i siły dla mnie. Panie połóż SWOJE ŚWIĘTE RĘCE na Bogusława i uczyń cud uzdrowienia jego. Bóg zapłać.

Proszę Cię Panie o przymnozenie wiary mojej mamie o pokuj serca i zawierzenie sie Tobie.o uzdrowienie jej duszy i ciała oraz wielu lask Bozych ktorych teraz potrzebuje . Oraz jedność w naszej rodzinie przemianę serca moich braci i siostry opamiętanie dla mojego Taty i nawrócenie dla niego. Boże o Twoje miłosierdzie dla każdego z nas . Zabierz  mi serce z kamienia i daj serce nowe które będzie w stanie kochać tak aj ty kochasz ...Jezu ogłaszam Cię Panem I królem mojego życia bądź Uwielbiony Panie..Amen

Panie Jezu proszę o łaskę wiary i sakramentów dla Tadeusza oraz o negatywny wynik badań onkologicznych i poprawę zdrowia.

O Boże miłosierdzie dla dusz+ Teresy Kowalczukowskieji +Antoniego Lisowskiego

Proszę serdecznie o modlitwy za moją córkę o zdrowie, siły, opiekę Boża.

Proszę o modlitwę za mnie o zdrowie i ustąpienie bolu

Proszę o modlitwę za mnie i moich bliskich o łaski uwolnienia chorych i o łaski zdrowia dla całej naszej rodziny. Proszę żeby koronawirus i wszelkie inne choroby odeszły od naszej rodziny. Amen. Bóg zapłać za każdą modlitwę 

Serdecznie proszę o modlitwę w intencji o łaskę zdrowia dla 3.letniej Zosi.

Bóg zapłać.

Proszę o dar nawrócenia dla Adama Dzierdziewskiego

O jego uzdrowienie z depresji i smutku 

Aniołowie Święci prosze pilnujcie naszego domu, aby wszystko byo dobrze. Prosze o pomoc w sprawie mieszkania. 

Dziekuję Siostrom za modlitwe, dziekuję Aniołom Świętym za wczorajszą pomoc. Prosze o spokojną noc, prosze prowadzcie jutro i kazdego dnia moją corkę bezpiecznie. Proszę o opiekę nad mojó corką, o spokoj jej serca i radość zycia. Prosze o modlitwy za moją córkę o nieustanną opiekę Mateczki, Jezusa Miłosiernego, Dzieciątka Jezus Koletańskiego  i Aniłoów Stróżów.

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego syna Michała ze złych emocji oraz o dar uzdrowienia z afazji.

 

PROSZE O DAR PRACY ZEBYM MOGŁA PRACOWAC I CIESZYC SIE KAZDYM DNIEM, BLAGAM O CUD DARU PRACY TAK DLUGO SZUKAM DOBREJ PRACY ZE JUZ ZWATPILAM W SIEBIE TRACE NADZIEJE W MODLITWE 

Panie Boże proszę o cud uzdrowienia dla Kacperka , o jego szczęśliwą operację i pokonanie choroby nowotworowej... tak bardzo całym sercem prosze o jego powrót do zdrowia

O uzdrowienie mojej przyjaciółki.

Za Ireneusza w stanie krytycznym, aby pojednal sie z Bogiem przed smiercia.

Bardzo proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej siostry Basi.

 

Szczęść Boże jestem młodą mamą.Od jakiegoś czasu cierpię na nerwicę natręctw na tle religijnym nic nie pomaga bardzo cierpię z tego powodu.Prosze o modlitwę wstawienniczą wiem że tylko Pan Bóg może mi pomóc. Za każde Zdrowaś Maryjo Bóg zapłać.Monika

Szczęść Boże! Błagam o pomoc w modlitwie za moją żoną Magdę - o przemianę jej serca, by zerwała ze zdradą, by nawróciła się. Za mnie proszę o modlitwę w intencji siły, abym dał radę w tej ciężkiej walce o małżeństwo. Bóg zapłać, Dominik. 

Błagam Cię Jezu o dar wybaczenia między mną a Anią. Oddaje Ci moją miłość do Niej i niech spełni się Twoja wola. Proszę Cię by Ania odnalazła drogę do Ciebie i byś pomógł Jej rozeznać drogę życiową. Daj jej uzdrowienie w żałobie po zmarłym tacie. A jeśli taka Twa wola o dar terapii dla Ani i Jej Mamy. 

Proszę o modlitwę w intencji o dar nieba dla śp Jarosława.  Bóg zapłać 

Bardzo proszę o modlitwę za Dominika - o uwolnienie go od depresji, by znalazł sens i cel w życiu oraz o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla niego.

Drogie Siostry, proszę Was o modlitwę za bardzo trudny i ważny egzamin mojego chłopaka Filipa. Niech Bóg was błogosławi! Jana ze Słowacji

 

Matko Boża, proszę o łaskę pojednania i powrotu mojego narzeczonego Tomasza oraz o łaskę i dar małżeństwa i macierzyństwa u jego boku. Aby Pan nam pobłogosławił jeśli będzie to zgodne z wolą Bożą. Maryjo, opiekuj się nami. Proszę Cię o pomoc.

Proszę o odnalezienie drogi wyjścia z depresji 

O zdrowie, siły żeby zaczął chodzić nie miał bólu, gorączki, bakterii dla męża Bogusława o madrość dla lekarzy zeby trafnie leczyli i odzyskał zdrowie o siły i zdrowie dla mnie. Panie Ty się tym zajmij. Bóg zapłac.

Witam.Proszę o modlitwę o uzdrowienie z depresji,lęków i wszelkich chorób psychicznych.Bóg zapłać.

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal