Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

prośba w intencji Mateusza o wyjście z lęku

Proszę o modlitwę o zdrowie i radość dla mojej córki, o pomyślność w życiu zawodowym i osobistym aby była zdrowa i szczęśliwa. 

Kochane Siostry proszę serdecznie o modlitwę w intencji mojej corki, o zdrowie dla niej, o spokojne serce i radość zycia, prosze o bezpieczne drogi dla niej jutro, prosze o bezpieczna podroż w piętek. Aniołowie Święci proszę prowadzcie córkę i współpodróżujących szczęśliwie, aby  bezpiecznie wrócili do domu.

Proszę w intencji Jurka, o zdrowie dla niego, o łaskę przebaczania, o uwolnienie go z wszelkich nałogów, o opiekę nad nim Jezusa Miłosiernego. 

Serdecznie proszę o modlitwę aby jutro bez problemów moja wizyta lekarska została przełożona na inny najlepszy dla mnie termin.

Prosimy o modlitwę w intencji naszego synka, któremu w 30. tygodniu ciąży zdiagnozowano ciężka wadę serduszka, a na świat przyjdzie w lutym. 
O cud życia, zdrowie i siłę dla naszego Maleństwa, mądrość dla lekarzy, siłę i dar niegasnącej nadziei dla nas, Rodziców. 

Proszę Siostry o modlitwę a Aniołów Świętcyh o opiekę podczas podróży jutro i pojutrze,  o bezpieczną drogę, o bardzo dobre wyniki badań dla mnie.

Szczęść Boże

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego tatusia.

Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Łukasza. Jesteśmy teraz w kryzysie, wisi nad nami widmo rozwodu. Proszę aby przyszło do niego opamiętanie , zebyśmy nadal byli rodziną ... Przysięgaliśmy sobie przed Bogiem - a teraz błagam o światło dla nas .

Proszę o łaskę spowiedzi, uzdrowienia z lęków i wszelkich zranień, łaskę nawrócenia dla Emilii

Proszę o modlitwę o uzdrowienie z ciężkiej choroby, o ratunek dla ciężko chorego tatę Ernesta Kopyto.

Bardzo proszę o wysłuchanie mojej intencji o uratowanie mojego związku z Mateuszem którego bardzo mocno kocham całym swoim sercem, przezwyciężenie wszystkich trudności napotkanych na drodze (tj. zerwanie kontaktów Mateusza z koleżankami i z kolegami ) oraz o wzajemne zrozumienie i miłość w Naszym związku, aby  w końcu nastał spokój. Bardzo proszę o łaskę nawrócenie Mateusza na drogę wiary chrześcijańskiej, a także o pomoc w rozwiązaniu zawiłych spraw. Bardzo proszę z całego serca ze łzami w oczach o pilne rozwiązanie problemów finansowych. Bóg zapłać za wszelką modlitwę  mojej intencji.

Proszę o modlitwę o znalezienie pracy i rozwiązanie problemów finansowych

Błagam o modlitwę za moje małżeństwo, o siły dla mnie w kryzysie, o odnowienie miłości ze strony żony na kilku płaszczyznach, o powrót do źródeł miłości, źródeł łaski, którą Bóg nas połączył.
Niech Bóg chroni mnie od zwątpienia i załamania i grzechu. 

Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji powrotu do zdrowia i pomyślnych wyników badań mojej żony Jolanty, żeby nie była potrzebna dodatkowa trudna operacja. Proszę o dobre rokowania, jej pełne wyleczenie i dalsze spokojne, długie życie. Proszę o pełne zrozumienie w domu, wzajemny szacunek, spokój. Proszę o wyleczenie mojej żony ze wszystkich urazów jakich zaznała w swoim całym życiu.

Proszę o zdrowie dla mnie, o uzdrowienie mnie z moich chorób. O wiarę, nadzieję i siłę. Bog zapłać 

Za Agnieszkę, Łukasz, Piotra, Sławka, Adama... oraz ich rodziny... w Bogu i MB wiadomych sprawach... w intencjach naszych Aniołów Stróżów. Amen

Proszę o modlitwę za zdrowie dla moich rodziców i szczególnie za mojego Tatusia, który ma podejrzenie raka. Żeby Bóg uchronił go od tej choroby. Amen

Kroluj nam Chryste.  Bardzo proszę z calego serca o modlitwe wstawiennicza, błagalną,  ponieważ jako kapłan bede głosił rekolekcje adwentowe od 17 do 19 grudnia w parafii św. Brata Alberta w Starachowicach.  O światło i moc Ducha Świętego dla mnie abym przekazał to czego oczekuje Bóg dla tej wspolnoty i światło Ducha Świętego dla słuchających o otwarcie i przemianę serc, by zły duch nie przeszkadzał proszę o omodlenie tych ludzi, wspolnoty i potrzebne łaski dla całej wspólnoty, kaplanow, rodzin, zagubionych, samotnych, nieszczęśliwych o świętość dla wszystkich i w pewnej intencji prosze o modlitwe.  Bog zaplac. Niech Pan Bog blogoslwi i Matka Boza czuwa i wyprasza potrzebne łaski dla Was. 

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i łaskę zdrowia psychicznego i fizycznego oraz pozbycie się złych myśli odzyskanie ochoty i radośći i sensu życia ,i pogody ducha oraz pozbycie sie problemow z wypróżnianiem się

Bardzo proszę o modlitwę w sprawię mojego uzdrowienia:) Serdecznie Dziękuję 

Proszę o modlitwe dla moich bliskich zmarłych za spokój duszy, wieczne szczęście i miłość dla Wilk natalii i edwarda z rodzicami stanisławą i józefem pyrzyk , dla reginy sołtysik, Adriana Raka, Bogdana domańskiego z rodzina adopcyjną, dla Józefa skiby z rodzicami i bratem, dla Piskorczyk alicji i stanisława, dla Artura Sołtysika, Raka władysława, jerzego niemczyka, adama wilka, pytel weroniki, dla rodziny warownych- Mariana i zofii, marianny oraz rodziny pokropków Stanisławy i mariana

Proszę o modlitwę dla mnie agaty Rak i moich bliskich Krzysztofa pokropka, Joanny Skiby i Sebastiana Kostuchy w intencji spokoju ducha, miłości, zdrowia, szczęścia i powodzenia

Dziekuję Siostrom za  wszelkie modlitwy, one bardzo pomagają, wypraszają łaski, proszę o modlitwę o zdrowie dla moje córki, dla mnie i męża, aby Pan Bóg uwolnił nas od przekleństw, złych słów, zazdrości, plotek, proszę, o dobre, szczęśliwe zycie dla nas.

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki, o zdrowie dla niej, o spokojne serce i radość życia dla niej, o pomoc i wsparcie w pracy, o bezpieczną podróż dzisiaj .

w intencji mojej córki w sparwie Bogu wiadomej.Bóg zapłać

Proszę o przymnożenie wiary, dary Ducha Świętego, aby słowo Boże trafiało do serca syna Mikołaja i Go przemieniało, aby w życiu kierował się Dekalogiem i Ewangelią, aby miał wewnętrzną potrzebę głoszenia  bliźnim dobrej nowiny o  Panu Jezusie. Proszę też o łaski potrzebne do zdania egzaminów zawodowych i matury oraz o pomoc w rozeznani życiowego powołania. 

Kochane Siostry proszę o Waszą modlitwę, o bezpieczną droge dla mnie w środe i powrotna w czwartek, o dobre wyniki badań. Aniołowie Święci bądżcie ze mna i czuwajcie nade mna. 

Proszę o modlitwę za mnie w trudnym okresie duchowo-psychicznym. Dziękuję.

Szymon

Serdecznie proszę o modlitwę za wstawiennictwem Jana Pawła II do Pana Boga naszego w intencji poprawy sytuacji zawodowej jak również egzystencjonalnej i umocnienia we wierze .

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
19 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal