Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej, adekwatnej do mojego wykształcenia i umiejętności pracy, która zapewni mi utrzymanie

Proszę o modlitwę o łaski uzdrowienia z chronicznego zmęczenia i uwolnienia od Internetu Pauliny. Bóg zapłać za modlitwy 

Blagamo modlitwe  o łaske przebaczenia w moim malzenstwie i laski nam potrzebne.

Prosze o modlitewne wsparcie dla Myroslawy w trudach dnia codziennego na dalekiej emigracji, o zdrowie i Boza pomoc w jej zyciu

Bardzo prosze o uzdrowienie raka z przerzutami 

O pogodzenie z mezem.

Proszę o modlitwę o cud poczęcia, szczęśliwe donoszenie ciąży i dar rodzicielstwa... O sile wytrwania dla mnie i mojego męża Piotra 

Panie Jezu proszę zaprowadź mnie do miejsca mojego przeznaczenia za którym tak bardzo tęskni moje serce, tam gdzie panuje i czeka na mnie szczera i czysta miłość... Bóg zapłać

Proszę o modlitwę za moją mamę o pomyślne rozwiazanie trudnej dla niej sprawy o zdrowie dla niej mojego taty i babci. O kolejne potomstwo dla mnie i mojego męza. 

Bóg zapłać

Proszę kochane Siostry o modlitwę  - o opiekę Aniołów Stróżów nad Piotrem każdego dnia i o szczęśliwe przygotowanie go do operacji kardiochirurgiczne i dar uzdrowienia.Dziękuję za modlitwę. Jezu ufam Tobie.

Bardzo proszę o modlitwę o umocnienie miłości, związku Natalii i Pawła.

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę o dar uzdrowienia z lęków, klaustrofobii, zranień wewnętrznych, kręgosłupa, stawów, łuszczycy. Bardzo dziękuję. Bóg zapłać! 
Pozdrawiam. Z Bogiem.

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę o dar uzdrowienia z lęków, klaustrofobii, zranień wewnętrznych, kręgosłupa, stawów, łuszczycy. Bardzo dziękuję. Bóg zapłać! 
Pozdrawiam. Z Bogiem.

Duchu św, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej ścieżce rzyciowej.Dopomóż mi byc niezmiennym w swoich myślach.Ruwnież proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen

Proszę o modlitwę za zdrowie mojego nienarodzonego dziecka oraz o szczęśliwe rozwiązanie o czasie.

W intencji zdrowia i obfitości.
Pozdrawiam wszystkie Bogu miłe siostry i proszę o wstawiennictwo w powyższej intencji 
+

Proszę o modlitwę za mnie, abym dobrze rozeznała wolę Bożą w kwestii uczuć do mężczyzny i potrafiła spotkać się w swim sercu z Bogiem i pragnieniami. Niech Duch Św. mnie prowadzi. Proszę bardzo o jakiś bardzo wyraźny znak, dla mnie jednoznaczny, proszę abym nie kirowała się swoją wolą i lękiem tylko niech Duch Św. prowadzi i pomoże spojrzeć Bożym okiem na całą sprawę, ale też aby nie było już za późno i żeby serce tego mężczyzny poczekało na mnie jeżeli Bóg widzi nas razem.

W podzięce za wspaniały związek z Kamilą za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości,za wzajemne odczuwanie siebie ,duchowo, fizycznie ,psychicznie,emocjonalnie, intelektualnie.Za wspaniały związek za odwage w jego nawiązaniu za otwartość ,mądrość w naszym związku.Za siłe do walki,pozytywnych ludzi.Za dobre studia ,pracę,wspaniałych ludzi wokół siebie ,aniołów, za dobrych współpracowników i wspanaiłych przyjaciół.za wspaniałą bliskośc z Kamilą chęci do nauki ,samorozwoju i poznawania siebie.Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców,za pokój.Za to .ze Bóg przenika i jest z Nami.za wszystkie okazje które się nadażają i je wykorzystuje .Bogu dzięki wielkie.

Dominik

Proszę o modlitwę w intencji córki: o potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże, o pomoc w jej życiu

Proszę o modlitwę wstawienniczą o łaskę nawrócenia mojego syna Mariusza, jego żony Aliny, o Chrzest Święty dla moich wnucząt Konrada i Gustawa, o łaskę zdrowia dla mojej żony Jolanty.

Proszę o modlitwę  o dobre wyniki wątroby mojego męża Piotra , żeby mógł przystąpić do operacji kardiochirurgicznej , o cud uzdrowienia jego chorych narządów i dar życia dla rodziny.Dziękuję wszystkim za modlitwę. 

Szczęść Boże Proszę o modlitwę w intencji moich córek  Karoliny i Zuzanny o zdrowie,  Bożą opiekę i błogosławieństwo w trudach dnia codziennego.  

Panie tylko Ty wiesz co potrzebuje serce moje, niech będzie Twoja wola... Bóg zapłać

Proszę o łaskę zdrowia w rodzinierodzinie, szczególnie dla Marty. Polecam wszystkie poniższe intencje. Bóg zapłaćzapłać. 

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża Piotra. Aby się nawrócił i zrozumiał,że najważniejsza jest rodzina. Aby otworzył serce na moją miłość i wrócił do mnie i do córki. Bóg zapłać.

Prosze o modlitwe za zdrowie mojego synka, zeby leczenie przynosilo efekty.

Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę, o pojednanie, i o Miłosierdzie i wszelkie potrzebne łaski od Boga dla nas. Proszę też o Życie Wieczne dla mojego niedawno zmarłego Dziadka. Nie potrafię dalej dawać rady w sytuacji w której się znajduję, jest coraz więcej trudności i zamieszania, brakuje sił. Czuję że te wszystkie problemy zaczynają mnie przygniatać, a wysiłki i modlitwa własna jakby nie wystarczają. Dziękuję bardzo za każdą modlitwę i wsparcie!

Proszę o modlitwę o moja małą Anię i o mnie z  różnych powodów nasze drogi sie rozeszły obysmy z powrotem znaleźli droge do siebie

Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia, bardzo się martwię.  O ulgę w dolegliwościach uciążliwych i wyleczenie. Dziękuję, odwzajemniam się modlitwą. 

Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo. Jesteśmy świeżo po ślubie a już brakuje miłości, akceptacji i zaufania. Proszę o modlitwe szczególnie za mojego męża, który jest bardzo trudnym czlowiekiem, nie okazuje uczuć. Wiem, że tylko modlitwa moze przemienic jego serce. Dziękuję ! 

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal