POWOŁANIE

Powołanie to dar, który jest wpisany w osobę od samego początku. Nie nabywa się go wraz z wiekiem, ale odkrywa w sobie. Nie spada z nieba znienacka, ale poprzez wydarzenia, spotkane osoby jest wydobywany z głębokości duszy. Powołanie to bogactwo, które jest prezentem od Boga! To On powołuje, zaprasza by odpowiedzieć na Jego miłość całym swoim życiem.

W powołanie jest wpisana pełnia życia danego człowieka, jego maksymalny wzrost i rozwój na każdej płaszczyźnie. Jest wpisany także trud mierzenia się ze swoimi słabościami i rezygnacji z niektórych dóbr. Wszystko to, by być w jedynej i niepowtarzalnej relacji z Bogiem – Tym, który jest Miłością.

Ważne życiowe decyzje wymagają rozeznania. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem swojej drogi, potrzebujesz wyciszenia, lub rozmowy, napisz na adres: rozeznaje@siostryodaniolow.pl

Możemy kontaktować się mailowo lub umówić na spotkanie, możesz przyjechać do nas i zobaczyć jak żyją Siostry od Aniołów, lepiej poznać nasz charyzmat.

Odwagi! Modlimy się za Ciebie!

Rozeznających powołanie zapraszamy na rekolekcje powołaniowe po wcześniejszym kontakcie z s. Kamilą (mail: rozeznaje@siostryodaniolow.pl).